Haberler & Duyurular

 

Değerli bayimiz,

İstasyonunuzda bulunan LPG dispenserlerinizde ATC Cihazının bulunması zorunludur. Mevzuat gereği de dönemsel olarak ATC cihazının kalibrasyonunun yapılması gerekmektedir. Hem cezai işlemle karşılaşmamak hem de istasyonun muhasebesini daha sağlıklı tutabilmek adına LPG dispenserinizin kesafet ayarının yapılmasını önemle bilgilerinize sunarız.

İkmal bölgelerine göre kesafet değişim tarihleri aşağıdaki tabloda sunulmuştur. İkmal bölgenizin kesafet değişimi ile beraber LPG dispenserlerinin kesafet ayarını yaptırabilirsiniz.

Benzin : 6,85 Motorin : 6,45 LPG : 3,79
Arşiv fiyatlarımız için tıklayınız
Bizi Sosyal Medya da
Takip Edin!
Farklılaştırılmış Ürünler İle İlgili Açıklama

Farklılaştırılmış Ürünler ile ilgili açıklama Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği Standartları’na ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda hepsi araçlardagüvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.