Yönetim Kurulu Başkanımız

QPLUS Yönetim Kurulu Başkanımız

"Bu toprakların akaryakıt markası olan Q PLUS, temeline insanı koyan anlayışıyla, attığı her adımı ülkesine bir armağan olarak görür."

Akaryakıt ve LPG sektöründe bayinin tercih ettiği dağıtım şirketi olmak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli kılmak, tüketicinin tercih edilen markası olmak, sosyal sorumlulukların farkında olmak gibi prensiplerle yola çıkan Q PLUS; toplum ve bireyin haklarına saygılı, ahlaki değerlerine bağlı, sağlık, emniyet ve çevre kurallarına duyarlı, müşterilerinin, tüketicinin ve çalışanlarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya gayret eden bir kuruluş olmayı ilke edinmiştir. Tamamı Anadolu sermayesi olan şirketimiz, bağlı olduğu değerlerle ticari hayatını sürdürerek, kısa zamanda bayilerin tercih edilen markası olmayı başarmıştır.

Markalaşma sürecindeki büyümenin, sorumluluğumuzu artırdığının farkındayız. Bu sorumluluğun bilinciyle bayilerimizi, kar merkezi olarak değil, iş ortağımız olarak görüyoruz. Bir akaryakıt ve LPG dağıtım şirketi olmanın dışında, bayilerimizle kurduğumuz ilişkilerimizde farklı noktalarda işbirlikleri ve projeler üretmeyi hedefliyoruz.

Amacımız; temel değerlerimize sahip çıkarak, bayi ve tüketici haklarına duyarlı bir anlayışla büyümektir. Sermayemiz önce insandır ve yapacağımız her yatırımı ülkemize bir armağan olarak görüyoruz. Q PLUS ailesi olarak inanıyoruz ki biz kazanırsak Türkiye kazanır.

Saygılarımla,

Enes Malik MARASALI - Yönetim Kurulu Başkanı

Benzin : 4,99 Motorin : 5,34 LPG : 3,00
Arşiv fiyatlarımız için tıklayınız
Bizi Sosyal Medya da
Takip Edin!
Farklılaştırılmış Ürünler İle İlgili Açıklama

Farklılaştırılmış Ürünler ile ilgili açıklama Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği Standartları’na ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda hepsi araçlardagüvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.